Hakkımızda

Ulutaş,enerji ve inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1980 yılında temellerini atmış ve ticari faaliyetlerine 1985 yılında  başlamıştır. Kısa zamanda, anahtar teslim projeleri kalite ve güvenle gerçekleştirmektedir.  Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirmiş olduğu büyük projeler ile dünyada lider olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

En kıymetli ve ikamesi olmayan unsurun zaman olduğu bilinciyle sorunsuz ve kusursuz bir şekilde zamanla yarışarak kendi bünyesinde bulundurduğu elektrik, inşaat, skonder ve primer ekipleri ve 41 yılı aşkın tecrübesi ile  projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir. Çözüm odaklı, kaliteli, güvenilir ve inovatif yaklaşımıyla projelerini sürdürmektedir.

Gelişen dünya düzeninde teknolojik yenilikleri takip etmekte, AR-GE yatırımları yapmakta, kalite standartlarında etik iş ahlakı ile paydaşlarıyla işbirlikleri yapmaktadır. Bugüne kadar oluşturduğu güvenle iş birliklerini demek ettirmektedir.

Ulutaş uzmanlık alanlarında zamanla yarışıp, en kaliteli, sağlam ve kalıcı olanı, en uygun ekonomiyle sunabilmeyi amaçlamakta ve bunu “tecrübelerle sabit olarak” başarıyla yerine getirmektedir.